ultiprotect stworzył proste rozwiązanie tego problemu.

ultiprotect stworzył proste rozwiązanie tego problemu.

W sezonie zimowym niejednokrotnie możemy napotkać się z tematem strat ciepła co generuje wielkie rachunki za ogrzewanie. Ciepło ucieka często poprzez podłogę i są to straty aż do 15 %. Zatem Multiprotect zaprojektował rozsądne rozwiązanie tegoż kłopotu. A mianowicie jest specjalistyczny podkład Multiprotect. Jest to podkład który kładzie się pod panelami podłogowym. Daje on skuteczniejszą izolacje termiczną mieszkania a także ogranicza od 10 do 15 procent straty ocieplenia. Również dzięki wykorzystanej technologii pozwoli również na izolacje akustyczną. Co jest zwłaszcza znaczące w obecnym hałaśliwym mieście.

Dzięki dokładnemu wygłuszeniu miejsca potrafimy też niskim wydatkiem naprawić więzi z sąsiadami. Specyfikacja tego typu podkładu przyzwala przeznaczenie go w montażu ogrzewania podłogowego.

Reasumując jeżeli będziemy chcieli zdecydować się na użycie podkladu Multiprotect to zyskujemy wiele korzyści.

Ważna z nich to oszczędność na rachunkach za ocieplenie dzięki właściwościom termoizolacyjnym.

Następna to zadbanie o odpowiednią akustykę pokoju co podwyższy komfort używania z niego.

Kolejną stanowi jego wytrzymałość która zawdzięcza gęstość co pozwoli na używanie go też w mieszkaniach które są mocniej użytkowane.

Równie istotną jest ekonomiczne opakowanie dokonane faktem iż sprzedawany jest w rolkach po 8m2 co pozwoli na na użycie oraz używanie go również w miejscach o nietypowym rozmieszczeniu. Dzięki temu będziemy w stanie nabyć niezbędną ilość podkładu.

Typowym przykładem tegoż jak taki podkład pozwala zaoszczędzić gotówkę to sytuacja w czasie której Kowalscy przez cały okres grzewczy przeznaczają 1000 złotych na ocieplanie. Po zastosowaniu podkładu Multiprotect jak również ograniczeniu utrat termicznych ta liczba to już zaledwie 850 zł.

Jak widać bywają to wyraźne oszczędności. Zaś w dłuższej perspektywie na przykład w przeciągu dziesięciu lat pozwoli toteż na ekonomię niemal tysiąca pięciuset złotych.

Zobacz: Arbiton sklep

Related posts