Zaniedbana broda?

Wiele osób myśli nad zapuszczeniem brody, wprawdzie wydaje im się, iż ich zarost nie bywa do tego optymalny. By się dowiedzieć, czy nasze owłosienie na buzi przyznaje się do zarośnięcia brody, czy również nie trzeba najpierw spróbować ją zapuścić.
Wiele osób pracuje, posiada życie towarzyskie i odczuwałoby się niekomfortowo podczas etapu zapuszczania bródki. Na zapuszczenie brody potrzeba poświęcić blisko dwóch miesięcy oraz nie sięgać przez tenże okres maszyny do golenia. Jeśli nie możemy sobie na to pozwolić, potrzebujemy wybrać moment, który będzie najkorzystniejszy dla nas. Na przykład można to dokonać w okresie wakacji lub urlopu. Jeśli mamy mało czasu, brodę wolno rozpocząć zapuszczać na tydzień albo dwa przed podjęciem wypoczynku.
Gdy już nasza broda urośnie, możemy ocenić własny zarost oraz wejść do czynienia. Zapuszczona broda niewątpliwie nie wygląda pięknie, więc potrzeba będzie ją skrócić. Do tegoż konieczny będzie wam trymer, którym wolno modyfikować długość włosa, gdy własna broda nie bywa nadal zbytnio długa.
Ważne jest też dokładne badanie, jak własny zarost się rozkłada na twarzy. W pewnych polach na policzkach potrafi rosnąć niedużo włosów. Wtedy należy określić właściwie wysoką linię policzkową naszego zarostu. Środowiska, które są niejednolicie owłosione, należy zgolić do prostej linii zarostu.
Ważne jest też dopilnowanie o dolną linię włosa na szyi. Potrzeba ją wyrównać, ale nie można przesadzać z jej zgoleniem, bowiem z owłosioną twarzą oraz całkowicie ogoloną szyją, będziemy wyglądać groteskowo.

Autor: Sklep

Related posts