Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, otoczeni wspaniałą technologią…

Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, otoczeni wspaniałą technologią…

Żyjemy w XXI wieku, otoczeni niesamowitą technologią , która jest dostępna na wyciągnięcie ręki, obserwujemy postęp sztucznej inteligencji, a narzędzia, które mamy w naszej kieszeni, posiadają moc obliczeniową wielokrotnie przekraczającą możliwości komputerów używanych przez nas. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek czemu pomimo owego całego postępu technologicznego oraz innowacji które są dostępne dla każdego, nie spada renoma wszelkiego rodzaju ezoteryków, wróżek, magów czy uzdrowicieli którzy działają na skraju magii, alchemii oraz zielarstwa?

Czy sława amuletów, wróżb czy usług rodzaju odczynianie klątw i uroków miłosnych nie jest niższa tylko z powodu desperacji osób, którzy w ciężkich momentach zwracają się dosłownie po najbardziej absurdalną pomoc? Nie jest łatwo odpowiedzieć na takie pytania. Pomimo całej edukacji jaką mamy o naszym świecie, pomimo odkryć naukowych a także globalnej sieci wciąż nie jesteśmy w stanie objaśnić sobie wielu sytuacji czy zdarzeń. Nie mamy pojęcia co się dzieje z nami po śmierci, czy nasze dusze to realne byty czy wyłącznie chemiczne procesy występujące w naszych organizmach. Nie jesteśmy wręcz w stanie udzielić sobie odpowiedzi na pytanie czy miłosna magia to tylko kombinacja feromonów oraz zewnętrznego wyglądu czy jakieś tajemnicze zjawisko, które to stosujemy wręcz nieświadomie (czy też świadomie z pomocą specjalnych zaklęć).

Nieprzenikniony dla naszych oczu jest cały czas duchowy świat, trudny do wyjaśnienia przez chemię, biologię czy fizykę. Możliwe, iż pewnego dnia będziemy w stanie objaśnić wszystkie te niewyjaśnione zjawiska, które właśnie budzą w nas fascynację i lęk, ale na razie ich pochodzenie pozostaje dla nas nierozwikłaną tajemnicą. Nie myli się dawne powiedzenie, że istnieją na świecie rzeczy, które to nie śniły się filozofom oraz chodź dzisiaj zamienimy filozofię na naukę to nie jest możliwe by nie zgodzić się z tym twierdzeniem. Jedynymi znawcami w tej branży są stale mistycy, wróżki i czarownicy, których efektywność bywa często kwestią sporną (choć nie jest wiadome czy to z powodu oszustw czy trudność w kontrolowaniu poniektórych sytuacji). Pewnie odpowiedź znajduje się gdzieś w środku oraz bardzo wielu jest oszustów w branży ezoterycznej, niemniej jednak niesłabnąca popularność tej branży pozwala nam także doszukiwać się w tej branży pewnej skuteczności.

Spętanie czary, uroki miłosne zaklęcia i każda podobna aktywność jest wciąż za bardzo tajemnicza, ażeby można ją było całkiem nie wziąć pod uwagę. Kluczem okazuje się tu zapewne dobór dobrego profesjonalisty, który oczywiście nie jest kłamcą, ale też ma możliwość pochwalić się kilkoma, potwierdzonymi przez własnych klientów opiniami dotyczącymi efektywności jego funkcjonowania.Bezsporne jest jednakże jedno. Nie jest dobrze samodzielnie bawić się z siłami, jakich nie jesteśmy w stanie zrozumieć oraz nad którymi to nie potrafimy zapanować. Może się to bardzo koszmarnie zakończyć dla tych, którzy tego próbują.
.

Related posts