Mięciutka, lekka, przyjemna w dotyku pościel 3d.

Mięciutka, lekka, przyjemna w dotyku pościel 3d.

Składająca się z poszewki na kołdrę oraz dodatkowo z poszewek na dwie poduszki pościel 3d posiada dwustronny wzór. Z jednej strony umieszczono kwiatki oraz liście przewijające się między nimi. Z drugiej natomiast zestaw ma kolor jednolity w bardzo jasnym, zbliżonym do beżu odcieniu. Komplet nie tylko stanowi doskonałą kompozycję pod względem barw, ale też całkowicie odpowiada aktualnym standardom.

Miękka, lekka, przyjemna pościel 3d w czasie upałów dać przyjemne ochłodzenie. Jakość tej kołdry zasługuje na uznanie, jak i na podkreślenie, ponieważ jest wyprodukowana z materiałów wysoko gatunkowuch, takowych jak jedwab, satyna, bawełna, dzięki którym perfekcyjnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Pościel 3d odznacza się stonowaną gamą kolorystyczną, a za sprawą jej nowoczesnego wzornictwa możemy dopasować ją do każdego wystroju naszej sypialni.

Pościel 3d jest wykonana z znakomitego materiału, jakim z pewnością jest satynowa bawełna. To dzięki niej zachowa trwałość a dodatkowo nasycenie barw w ciągu bardzo wielu lat, bez względu na to, ile razy będziemy ją prać. Odróżnia się intensywnością barw oraz zwłaszcza interesującym wzorem. Zapewni przyjemny relaks oraz spokojny sen, bo jest bardzo miła w dotyku.

Autor: Pościele 3d

 

Related posts