Podstawową wiedzę o paintballu ma na pewno każdy z nas.

Nareszcie lato, a temperatura za oknami i słoneczko zachęcają do wyjścia z swojego domu a także spędzania trochę czasu na świeżym powietrzu. Jeżeli w dodatku nudzą Cię zwyczajne ćwiczenia, masz dosyć spacerów po parku i dlatego chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, lub zwyczajnie jesteś miłośnikiem klimatów militarnych, jest na to odpowiedź – paintball. Podstawową wiedzę o paintballu ma niewątpliwie każdy – pistolet na kulki z farbą, mundur i plener. Jednakże pod paintbollem kryje się wiele więcej, a właściwie każdy mecz to niesamowite emocje, które spowodują, iż będzie chciało się jeszcze nie raz chwycić za pneumatyczną broń, nazywaną fachowo markerem.

Po pierwsze, mnóstwo firm zajmujących się paintballem oferuje graczom kilka boisk albo całych plenerów, w których można walczyć, można więc wybrać dla siebie ten, który pasuje nam najlepiej. Po drugie, wcale nie musi to być zabawa w stylu „wygrywa ostatni” – mecze te mogą przyjmować różne formy, przykładowo wszystkim znaną grę Capture the Flag, a zatem przejmowanie flagi swojego przeciwnika.

Dla miłośników wrażeń najczęściej istnieje także możliwość gry w porze nocnej. Paintball to taka rozrywka, której można z pewnością spróbować samemu, ze dobrymi przyjaciółmi, ale która nadawać się będzie również na jakieś większe zabawy – czy można sobie wyobrazić lepszy wieczór kawalerski albo lepszą firmową integrację, niż gdy przeciskamy się poprzez pole w odpowiednim mundurze, z bronią i kulkami farb, nasłuchując i wyglądając jakiegokolwiek śladu przeciwników? Niewątpliwie nie.

Zobacz więcej: paintball Ostrów Wielkopolski

Related posts