Dekoracyjny beton stanowi wspaniałą ozdobę dla nowoczesnych mieszkań i domów.

Urządzając nasze mieszkania lub stawiając domy bardzo często bardzo zastanawiamy się, jak możemy je jeszcze bardziej upiększyć. Szczególnie tyczy się to posadzek oraz ścian. Przykładowym rozwiązaniem jest tutaj zastosowanie różnych rodzajów betonu. To modny mikrobeton, to znaczy taki, który można inaczej określić jako beton na ścianę oraz dodatkowo cienkowarstwowy corten beton – sprawdzający się idealnie do wszystkich posadzek. Ten 1szy jest niczym innym jak gotową masą, która po nałożeniu nawiązuje do ,surowego” betonu.

Zrobiony jest, co ważne, wyłącznie na bazie naturalnych wypełniaczy na spoiwie wapiennym a oprócz tego jest zabarwiony pigmentami pochodzenia naturalnego. Dekoracyjny beton stanowi z całą pewnością wspaniałą ozdobę dla wszystkich naszych nowoczesnych wnętrz. Stosując go możemy uzyskać właściwy efekt deskowania, a także inny, przykładowo gładki lub z wżerami. Natomiast jeśli chcemy mieć dekoracyjne posadzki, to świetny jest do tego cienkowarstwowy corten beton. Ma grubość mniej więcej dziesięciu milimetrów, i jest zrobiony na podkładzie z półsuchego jastrychu. Co ważne, spowoduje, że posadzka we wszelkich rodzajach pomieszczeń będzie bardzo wytrzymała.

Posadzka będzie też mieć przeróżną barwę a dodatkowo strukturę, gdy będzie polerowana do określonego stopnia połysku. Czas wykonywania posadzki z tego niepowtarzalnego betonu cienkowarstwowego wynosi mniej więcej dziesięć dni. Gdzie najlepiej go stosować? Na przykład w naszej kuchni, bo dzięki niemu nie ma mowy o plamach. Idealnie pasuje również do naszych nowoczesnych łazienek!

Related posts