Do rejestracji w danej poradni możemy dodzwonić się za każdym razem.

Z roku na rok pogarsza się poziom państwowej ochrony zdrowia. Bardzo długie kolejki, nieuprzejme pielęgniarki w rejestracji, spóźniający się doktorzy, zdenerwowani inni pacjenci. Tak najczęściej wygląda codzienność w placówkach nieprywatnych. Na domiar złego coraz trudniej doczekać się wizyty u doktora specjalisty, na zajęcia rehabilitacyjne, badania specjalistyczne czy zabieg i to bardzo często nawet w sytuacji , która stanowi zagrożenie dla naszego życia.

 

Wydaje się nam, iż bardzo dobrym sposobem na to, aby stać się niezależnym od systemu ochrony zdrowia jest pakiet medyczny. Częstokroć jest on dostępny od wersji podstawowej do kompleksowej. Dzięki każdej z tych wersji przeniesiesz się do całkowicie innej rzeczywistości. Do rejestracji możemy dodzwonić się za każdym razem bez kłopotu. Konsultanci są bardzo mili, uprzejmi oraz pomocni. Co bardzo istotne na takim samym, wysokim poziomie stoi też opieka medyczna.

 

W ramach każdego pakietu lekarz bez kolejki. Wizyta w prywatnej placówce nie wywołuje u nas stresu. Porównując do państwowej opieki zdrowotnej rozbieżność daje się spostrzec już przy wejściu. Zarówno w gabinecie jak również w poczekalni można liczyć na przyjazną atmosferę. To standard, że lekarz przyjmuje pacjenta punktualnie oraz wykazuje się cierpliwością dla każdego pacjenta. W ramach tych bardziej rozszerzonych pakietów dostępna jest też kompleksowa rehabilitacja medyczna. Bez problemu, mamy możliwość umówić się na bliski termin. Zabiegi prowadzone są przez fachowych rehabilitantów, co gwarantuje ich skuteczność i bardzo wysoką jakość.

Related posts