Sztabka złota może mieć ciężar od jednego do 1000 gramów.

Spółka Mennica Polska proponuje najlepszej jakości sztabki złota, które wytwarzane są z najwyższej próby. Wszystkie wytwarzane sztabki a także monety mają logotyp spółki a także inne dodatkowe znaki, które to stanowią informację o gramaturze a także jakości złota.

 

Wyroby te są dostępne w wielu wariantach. Każda sztabka może ważyć od jednego do 1000 g. Jest to bardzo duża różnorodność wagowa. Sztabki jak i złote monety mają profesjonalny certyfikat, który potwierdza ich autentyczność. Srebrne monety proponuje sztabki złota, jakie są znakomitą okazją, żeby ulokować tam nasz kapitał. Z propozycji tej mogą skorzystać zarówno klienci i mali przedsiębiorcy, ale także inwestorzy z wieloletnim doświadczeniem. Wiele monet w ofercie Mennicy Polskiej jest wykonywane na zamówienie klienta. Są to głównie złote monety z wizerunkiem świętego. Na tych monetach znaleźć możemy też Liścia Klonowego czy Australijskiego Kangura. Sztabki złota wytwarzane w Mennicy Polskiej zapewniają nam szeroki wybór produktów od największych dostawców tego surowca. Mennica Polska posiada w ofercie także złoto w sztabkach standardowych, to znaczy złoto lokacyjne. Sztabki oraz złote monety to nie tylko coś, co ładnie wygląda. Jest to równocześnie doskonały sposób na zabezpieczenie swojego majątku przed niechcianym wydaniem

 

W zależności od tego, jak dużą kwotę chcemy ulokować w sztabce, tak będzie ona duża w etapie końcowym. Podobny schemat dotyczy także coraz częściej wybieranych złotych monet.

Related posts