Wróżba to zdarzenie w przyszłości, które może się wydarzyć.

Horoskop jest dla tych, którzy wierzą w ukryte znaczenie pewnych znaków. Wszyscy mają znaki zodiaku, jakie zależą od miesiąca, w którym się urodzili. Wszyscy wróżbici wierzą, że zarówno karty jak i znaki zodiaku mają niezwykle moce, które mogą przepowiadać wróżby. Wróżba to wydarzenie w przyszłości, które może się wydarzyć albo jest tobie pisane.

 

Jednak nie powinno się utożsamiać tego słowa z przeznaczeniem, bo są to całkiem 2 różne zwroty. Najlepszym sposobem na sprawdzenie swojej przyszłości jest także codzienny horoskop. W internecie jest kilka witryn poświęconych temu tematowi, a także zakładane przez wprawnych wróżbitów. W okresie pandemii coraz bardziej popularne okazują się streamy, na których to wróżbici odsłaniają przed nami przyszłość z magicznych kart albo przy użyciu horoskopu. Z pewnością nie ma żadnych badań , które potwierdziłyby skuteczność takich wróżb, ale nic nie stoi nam na drodze, by w takie rzeczy wierzyć.

 

Według niektórych osób wiara w takie rzeczy nie jest zgodna z religią katolicką i narusza religijny obszar a także wiarę w Boga. Sądzę jednakże, że powinno się trochę do tego typu spraw podejść z przymrużeniem oka, bo raczej nikt z nas nie wierzy, iż karty mogą wywołać jakieś nieludzkie, demoniczne siły. Sądzę, iż przepowiadanie przyszłości nie jest możliwe, ponieważ składa się na nią tyle zmiennych, iż nikt nie będzie w stanie jej odszyfrować. Do tego dochodzi elementświadomej, wolnej decyzji.

Related posts