Ma pozytywne działanie na owłosienie a także skórę na głowie.

Do tej chwili powszechnie oleje były wykorzystywane głównie w kuchni. Natomiast aktualnie coraz bardziej ceniony staje się ich dobry sposób oddziaływania na człowieka, dlatego różne oleje mają częste zastosowanie w kosmetyce.
Ale, żeby zweryfikować ich dobry sposób oddziaływania na Twoje ciało, czy owłosienie nie musimy czerpać z usług profesjonalnej kosmetyczki.
Aktualnie znaleźć je możemy w ofercie dużej ilości sklepów z z kosmetykami BIO.
Dobór olejów jest naprawdę ogromny, więc w czasie selekcji tego właściwego, warto pomyśleć, jakiego rodzaju rezultat chcemy osiągnąć po jego użyciu a również dopasować do tego dane właściwości oleju.Niektórym z nadzwyczaj lubianych i najczęściej kupowanych staje się olej marula. ów olej zostaje wytłaczany na zimno z pestek owoca drzewa marula oraz posiada oleistą, rzadką formę a również delikatny zapach.
Posiada niezwykle duże zastosowanie, a więc jest skuteczny w każdej sytuacji. Należy dowiedzieć się, jakiego typu posiada olej marula cechy.
Ma korzystne oddziaływanie na owłosienie a także skórę na głowie. Regularnie wykorzystywany, pomaga uporać się z problemami takimi jak na przykład sucha skóra, lub łupież.
A włosy dostaną dzięki temu połysku, blasku i gładkości i będą rzadziej wypadały.
Głównie natomiast jest wykorzystywany w pielęgnacji twarzy. Polecany jest przy pielęgnowania odwodnionej skóry, suchej i podrażnionej.
Skuteczny jest głownie w problemach ze zmarszczoną skórą, ale także z trądzikiem. Tłuszczowe kwasy pomogą utrzymywać właściwe nawilżenie twarzy, a witamina C rozjaśnia i łagodzi stany zapalne. Dzięki swojej lekkiej konsystencji błyskawicznie działa oraz nie zatyka porów.

Czytaj również: fusy z kawy na włosy

Related posts