Wciąż modne są cudowne, podkręcone rzęsy.

Umiejętność make-upu wyjątkowo prędko się kreuje i nie jest już na szczęście to zagadnieniem tabu. Ażeby prawidłowo zrobić makijaż, w aktualnych czasach należy posiadać dużą wiedzę praktyczną jak również techniczną. Wciąż w modzie są wspaniałe, długie rzęsiska. Lecz niestety spora większość kobiet, nie znosi posiadania nienaturalnych rzęs, tych długich a także ciężkich skupisk rzęs. Takie rzęsy są najprawdopodobniej bardzo ciężkie oraz niefunkcjonalne, często się odklejają.

Na szczęście istnieje taki produkt do wydłużania rzęs. To najzwyczajniejsza odżywka, która używana dzień w dzień przynosi rezultaty już po dwóch tygodniach. Ma działanie ona podobne do standardowych odżywek wzmacniających do włosów, jednak jest o wiele delikatniejsza, aby nie podrażnić oczu. Odżywka regeneracyjna prezentuje się jak zwyczajny tusz do malowania rzęs, jest bez koloru i bez zapachowa. Myślę, że najlepiej stosować ją na noc oraz w te dni kiedy nie nosimy makijażu. Myślę, że najlepiej zastosować ją każdego dnia, ażeby jak najszybciej dostrzec upragniony rezultat. Ponadto można przyczepić także do własnych rzęsek inne rzęsy, które są lżejsze od kompletu wachlarza rzęs. Doczepiane są przy zastosowaniu specjalnego kleju, jaki nie powinien raczej szkodzić naszym naturalnym rzęsom.

Odklejanie ich musi odbyć się w specjalistycznym gabinecie, ponieważ robiąc to samodzielnie możemy zrobić sobie straszną krzywdę. Bez wątpienia przyklejanie doklejanych rzęs nie sprawi, że staną się one dłuższe na zawsze, niemniej jednak jedynie na pewien okres czasu. Zastosowanie odżywki do rzęs, jaką będziemy mogli nabyć w właściwie każdej drogerii, może przedłużyć swoje naturalne rzęski na większy okres czasu. Ponadto jest możliwość pić zioła, które dobrze wpływają na naszą cerę, paznokcie, włosy a także rzęsy.

Zobacz: produkty do przedłużania rzęs

Related posts