Za duża liczba dodatków…

Każda pani pragnie elegancko się prezentować. Zarówno aby znakomicie się czuć, jak również po to by pociągać mężczyzn. Chyba każda dziewczyna uwielbia jak facet idąc ulicą spojrzy na przechodzącą niedaleko atrakcyjną panią.

Oprócz wyjątkowo modnych oraz gustownych sukni damskich, głównym dodatkiem do takiego stroju są piękne torebki karen. Wiadomo przecież nie od dziś, iż to właśnie dodatki dodają uroku a także należytego wyglądu.

Oczywiście takie dodatki powinny być stosownie dopasowane do naszego stroju i do Sukienki BAkko. Za duża liczba dodatków może niestety przyćmić nasz wygląd oraz spowodować spory miszmasz.

Warto także dobrać swój własny ubiór odpowiednio do sytuacji ,w której będziemy mieli się znaleźć – inaczej się ubierzemy wybierając się na romantyczną kolację, a inaczej do pracy. Musimy zazwyczaj odnaleźć kompromis między naszym strojem oraz dodatkami. Inna będzie też kreacja założona do teatru, a zupełnie inna na rozrywkowy koncert bądź na spotkanie ze znajomymi.
Pamiętajmy również o make-upie ,który również podkreśli nasz wygląd i doda odpowiedniego charakteru temu jak będziemy się prezentować. Bardzo istotne jest jednakże żeby to nie makijaż stanowił główny  detal. Zróbmy go aby wyglądał wyjątkowo naturalnie oraz wyłącznie dawał nam odrobinę blasku.

Źródło: https://www.uniqueyou.pl/Modne-Torebki-Damskie-Karen-Collection

Related posts