To wszystko zależy od tego jakie felgi kupimy.

To wszystko zależy od tego jakie felgi kupimy.

Znakomity image auta osobowego nie jest możliwy do zdobycia jeżeli nie weźmiemy pod uwagę tego, jakie mamy w naszym aucie felgi, innymi słowy koła.
Bardzo znane są felgi z stali ,które niestety najczęściej nie prezentują się dość atrakcyjnie i tak rzeczywiście każdy,  ładny pojazd umieją przekształcić w niezbyt atrakcyjny. Wizerunek samochodu to w dużej mierze właśnie kółka. Z tego również względu coraz większe grono ludzi zakłada aluminiowe felgi jakie nadają autu uroku, elegancji, a w niektórych sytuacjach sportowego charakteru. Wszystko zależy od tego ,które felgi kupimy, a też od tego do jakiego auta je założymy.
Felgi są w różnorakich gabarytach. Niedawno najpopularniejszym rozmiarem był rozmiar 15 cali. Dzisiaj bardzo  cali możemy spotkać pojazdy z felgami w rozmiarze 17 cali, a także 18cali a także 19 cali. Jak więc możemy spostrzec rozmiar kół rośnie.
Jeżeli jednak pragniemy podróżować komfortowo, to warto wybrać felgi w rozmiarze od 15 do 17 cali. Im większych rozmiarów koło tym mniej opony, dlatego, że jej profil będzie znacznie niższy. Mamy zatem znacznie mniej gumy jaka amortyzuje różnego typu krzywizny. Powinno się mieć to na uwadze.

Zobacz: felgi stalowe 16 5×112

Related posts