Fontanny znaleźć możemy w rozmaitych kształtach i są wykonane z różnorakich materiałów.

Trawnikowe kratki są dobrym, o wiele bardziej ekologicznym zamiennikiem tradycyjnej kostki brukowej. Przeważnie wykonane z sztucznych tworzyw, co sprawia, że są znacznie odporniejsze na czynniki pogodowe. Kratki tego typu posiadają otwory w rozmaitych kształtach, często kwadratowe, okrągłe lub przygotowane na bazie heksagonu. Taka kratka trawnikowa zapewnia przepuszczalność wody, a co także istotne, montaż tego typu kratek jest banalnie prosty i nie wymaga od nas ponoszenia dużych kosztów. Nasz ogród powinien dostarczać nam pozytywnej energii i pozwalać na momenty relaksu.

W okresie letnim, gdy bardzo dużą część swojego czasu spędza się na zewnątrz, trzeba o własny ogród odpowiednio zadbać. Uroku przydomowej przestrzeni z całą pewnością dodadzą fontanny ogrodowe. Są doskonałym dodatkiem, nadają charakteru przestrzeni i powodują że ogród staje się niepowtarzalny. Fontanny ogrodowe znaleźć możemy w różnych kształtach i są zrobione z różnych materiałów zależnie od potrzeb klienta.

Efekty wizualne potrafią rzeczywiście zachwycać! Dzięki konstrukcji przypominającej plaster miodu, parkingowe kratki są bardziej odporne na różne obciążenia. To właśnie dlatego ten tańszy a także ekologiczny zamiennik tradycyjnej kostki brukowej lub asfaltu jest taki wydajny. Świetnie będzie się nadawać pod nawierzchnię parkingową. Umożliwia swobodny przepływ wód deszczowych. Kratki te nie zmieniają kształtów pod wpływem działania temperatury a oprócz tego nie ulegają rdzy co czyni je tanimi w eksploatacji.

Autor: ławki ogrodowe

Related posts