Na etapie brandingu…

W hotelowej branży tak samo istotna jak jakość świadczonych usług, jest wizualna identyfikacja konkretnego hotelu. Ma ona zawierać wszelkie informacje tyczące się naszego hotelu.

Druki hotelowe tworzenie – przy doborze właściwej szaty graficznej, powinniśmy sobie odpowiedzieć na jedno pytanie, jaki tak dokładnie jest klimat hotelu i jakich właściwie kontrahentów, chcemy przyjmować, czy ma to być biznesmen, w podróży służbowej czy przeważać będą z reguły rodziny z dziećmi.

Na etapie brandingu warto również dokładnie pomyśleć o tym, jak możemy skonkretyzować naszą wizję obiektu stosując etui na kartę hotelową a dodatkowo zlecić odpowiednim osobom druk menu. Uwzględniając koncepcję naszego budynku trzeba pamiętać by druki hotelowe , druk karty dań i etui na kartę były spójny z naszą wizją.

Wizualizacja hotelu to po części nasza wizytówka. Jeśli każdy taki element (druki hotelowe , etui na kartę hotelową, druk karty dań) zleci się jednej korporacji, to z pewnością znacznie mniej zapłacimy.

Nie od dziś wiadomo, że ” jak cię widzą, tak cię piszą”, dlatego tak ważne jest odpowiednie podejście do tego tematu oraz wykonanie wizualnych symboli (druki hotelowe, druk menu, etui na kartę hotelową), które niewątpliwie nadadzą naszemu hotelowi wyjątkowy klimat.

Zobacz: materiały konferencyjne

Related posts