Siedziba przedsiębiorstwa położona jest w Mrągowie.

Farmtrac jest twórcą ciągników. Główna siedziba naszej firmy położona jest w Mrągowie. To wiodący fabrykant w branży. Firma ta działa na rynku od 2000 roku. Z skromnego przedsiębiorstwa w ciągu parunastu lat Farmtrac stał się największym twórcą rolniczych ciągników na terenie naszego kraju. Do tego czasu zyskał wiele ważnych nagród. Jest również docenianym biznesmenem w regionie, pomysłodawcą programu który nosi nazwę ,Jestem z Mrągowa” promującego miasto Mrągowo.
Przedsiębiorstwo Farmtrac oferuje Państwu szeroki wybór rozmaitych części do ciągników. Części c-385 a dodatkowo części do c 360 traktorów także można znaleźć w ofercie naszej firmy.
W naszym przedsiębiorstwie znajdą Państwo szeroki wybór różnego typu części do ciągników rolniczych c-386 oraz c 360. Oczywiście w przystępnej cenie, przy szybkim czasie realizacji zamówienia. Zamówienie w naszej firmie złożysz szybko, wygodnie a także bez najmniejszych problemów. Nasi pracownicy są do Waszej dyspozycji w godzinach pracy sklepu. Jeżeli posiadasz wątpliwości jakiej części szukasz na pewno warto skorzystać z naszego wsparcia. Chętnie pomożemy a także zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. W naszej firmie mogą Państwo liczyć nie tylko na profesjonalne części zamienne do ciągników, niemniej jednak też na najwyższy profesjonalizm całego procesu realizacji zamówienia. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby zapoznać zakres oferty naszego sklepu.

Źródło: części c-385

Related posts