Proargi składają się z naturalnej l-argininy.

Proargi to znany środek o bardzo dobrej jakości wykonania, z dużą dokładnością przefiltrowany a także co najważniejsze spełniający wymagane standardy. Proargi składają się z organicznej l-argininy oraz oprócz tego ze składników takowych jak : cytruliny, witaminy z grupy B, a także resveratol. Wpływ l-argininy na nasze zdrowie był analizowany poprzez 3 naukowców z USA, którzy otrzymali nagrodę Nobla za swoją pracę.

Zaletą proargi jest to, że nie posiada w sobie cukru, lecz tylko organiczną stewie, na próżno też poszukiwać u niej sztucznych enzymów a także substancji konserwujących. Do plusów suplementacji proargi zaliczyć można przede wszystkim wzrost produkcji tlenku azotu w ciele, szybką regenerację ciała po dużym wysiłku, nasilenie wytrzymałości naszego organizmu, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. Oprócz tego proargi m.in. znacząco opóźniają proces starzenia się naszego organizmu, stabilizują ciśnienie krwi a oprócz tego ilość glukozy we krwi. Tak zatem jak widzimy proargi bardzo dużo nam mogą zaoferować, poprzez nie nasze zdrowie ulega polepszeniu, poprzez co możemy zyskać na chęci do życia.

Jak stosować proargi? Suplement dostępny jest w formie saszetek i rekomendowana jest tutaj dawka 1 albo dwóch torebek na dobę, które trzeba wcześniej rozpuścić dokładnie w połowie szklanki chłodnej wody. Są przeciwwskazania do brania proargi, nie wolno jej przede wszystkim zażywać podczas ciąży a oprócz tego kiedy karmimy piersią. Nie mogą proargi zażywać także osoby po przebytym zawale, a również cukrzycy. I na koniec o czym należy zawsze pamiętać – wszelkie suplementy nie mogą zastąpić urozmaiconej diety codziennej. Także nie wolno przekraczać zalecanej racji dobowej.

Autor: proargi 9 plus

Related posts